Vyberte stránku

Brejle – Komedie Jiřího Cízlera

  • Kdy:
  • Kde: Kulturní dům Svět
  • Cena: 160–320 Kč
  • Štítky: ,

Divadelní představení BREJLE se z původního termínu 24. 9. 2020 přesouvá na 2. 9. 2021. Vstupenky zůstávají v platnosti.

Divadelní komedie BREJLE je hra s lehkým erotickým podtextem, plná komických vypjatých situací ze života dnešní doby. Je protkaná písněmi filmových šlágrů jako např. Titanik, Růžový Panter, Moulin Rouge apod.
Příběh se odehrává v kavárně, kde si dali rande René a Vilma, kteří si pod jinými jmény podali inzerát na seznámení. Ovšem ani jeden z nich netuší, že oslovují své protějšky.
Hlavní postava René se ozývá na inzerát své bývalé ženě Vilmě a naopak. Oba představitelé trpí silnou oční vadou a bez brýlí nevidí skoro vůbec nic. Jelikož oběma
jejich oční vada připadá jako překážka při seznámení, rozhodnou se brýle na první schůzce odložit. A v této chvíli se rodí příběh, který je protkaný tancem, zpěvem a komických situací.

Co nastane, až si oba nasadí své brýle?

Režie: Dana Bartůňková
Hrají:
Vilma: Natalie Venturová
René: Daniel Koťan

Připomínáme, že ten samý den si můžete nechat otestovat váš zrak v Infocentru, a to od 12:00 do 16:00. Využijte toho a předejděte tak situacím, které potkají třeba právě Reného a Vilmu 🙂

Koupit lístek